Gildia Fallens

Witamy w krainie gdzie swój przetrwa a obcy zginie!!! Serdecznie zapraszamy do rejestracji na naszym forum ;)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-11-07 20:54:28

Malakaj von Mały

Moderator

Zarejestrowany: 2011-11-07
Posty: 15
Punktów :   

Gusta muzyczne/filmowe.W końcu każdy jakieś ma.

Mój gust...przede wszystkim komedie,bo warto sie czasem pośmiac,kocham horrory,mimo ze sa coraz głupsze...czasem jakis film akcji.

Muzyka...każdy rodzaj,byłe piosenka wpadała w ucho.

Offline

 

#2 2011-11-08 00:53:16

 LordDeath

Jam jest Nonek Król Biedronek

207930
Call me!
Skąd: WLKP.
Zarejestrowany: 2011-11-07
Posty: 26
Punktów :   

Re: Gusta muzyczne/filmowe.W końcu każdy jakieś ma.

No to podobnie jak ja. Tyle ze dla mnie Komedia musi byc naprawde zajebista uwielbiam komedie z Sandlerem typu"duze dzieci",""wariackie świeta","Super Tata" "weekend","jak się pozbyc celulitu",ale i klasyka filmowa nie pogardze. typu "leon zawodowiec",Saga Fast &Furious itd. Co do muzyki słucham kazdej ;] ost wpadła mi w ucho pisenkarka Adele. nie wiem czy ktos słucha takiego Typu ale mi sie bardzo spodobała osobiscie polecam;)


Jam jest ten,którego powinni obawiać sie niewierni!!

Offline

 

#3 2011-11-08 21:27:43

Eltro

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: Gusta muzyczne/filmowe.W końcu każdy jakieś ma.

Uwielbiam komedie Ale muszą być naprawdę zajebiste Lubię też filmy akcji... z akcją wciągającą , a nie nudną jak flaki z olejem , lubie seriale typu "Friends" " Dr. House" "Royal Pains" 
Muzyka - głównie rock , metal , dubstep i czasami słucham troszkę popu i hip-hopu

Offline

 

#4 2011-11-12 21:43:28

Bassnectar

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-07
Posty: 2
Punktów :   

Re: Gusta muzyczne/filmowe.W końcu każdy jakieś ma.

No to widzę że mamy ju z jasny schemat wypowiedzi Filmy, hmm na pewno horrory i komedie np Paranormal Acticity, Rec, KacVegas. Jeśli chodzi o muzykę to od ponad 2 lat jaram się Dubstepem i muszę przyznać że naprawde mnie wciągnął. Oczywiście nie ograniczam sie tylko do jednego gatunku bo wiadomo - haters gona hate Poza tym interesuje się motoryzacją, gadżetami no i dziewczynami ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gry-all.pun.pl www.skilene.pun.pl www.souleaterforumgame.pun.pl www.geode.pun.pl www.timik2.pun.pl